Profilaktyka infekcji

jarmoluk / Pixabay

Jak dbać o okolice intymne, by nie zmagać się z zakażeniami i rozmaitymi schorzeniami? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę działanie, jakie wchodzą w skład dziedziny, którą stanowi profilaktyka infekcji intymnych. Zbyt rzadkie, ale i zbyt częste podmywanie się nie są działaniami pożądanymi. Podobnie, jak i stosowanie mocno pachnących produktów do higieny intymnej oraz kąpieli. Okolice intymne łatwo przesuszyć, zaburzyć mikroflorę bakteryjną, a co za tym idzie, znacząco zwiększyć podatność na zakażenia.

W trakcie wyjazdów czy też podróży doskonale sprawdzają się rozmaite produkty jednorazowego użytku. Wkładki higieniczne, chusteczki do higieny intymnej czy nawet specjalnie dezodoranty. Do tego jednorazowe wkładki na sedes. Profilaktyka infekcji intymnych wymaga, by z takowych produktów korzystać tylko i wyłącznie jednorazowo, jak sama nazwa wskazuje.

Wtedy, gdy nie mamy możliwości podmyć się. Nie są to bowiem produkty wskazane do codziennego stosowania. Mogą podrażniać i powodować uczulenia.

Koniecznie odwiedź https://www.multi-gyn.com.pl/dolegliwosci/profilaktyka-infekcji-intymnych-pieczenie-pochwy/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*